www.cvonline.hu

Árufeltöltő Budakalász - Diákmunka

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 799630

Rendelkezel pár nap szabadidővel? Szeretnél pénzt keresni? Ki akarod próbálni magad, tapasztalatokat akarsz szerezni?

Feladatok:
  • Kert osztályon árufeltöltés,
  • Áru összekészítés,
  • Csomagolóanyag és üres raklapok összegyűjtése
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony,
  • Megbízhatóság, pontosság,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
Amit kínálunk:
  • Bruttó 610 Ft/ óra
  • Azonnali kezdés,
  • Hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budakalász
Egyéb:
  • Munkaidő: Hétfőtől -Vasárnapig, 8:00-16:30, min. 2-3 nap vállalása
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Kérlek, az emailben tüntesd fel, hogy milyen napokon érsz rá és e-mailed tárgya legyen az alábbi referenciaszám: KERT-01