www.cvonline.hu

Árufeltöltő barkácsáruházban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 966839
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nyíregyházi barkácsáruházban kínálunk folyamatosan végezhető diákmunkát.

Feladatok:

  • Árufeltöltés az eladótérben polcokra
  • Árumozgatás a raktár és az eladótér között
  • Polcok rendezése, a polckép rendben tartása az eladótérben és a raktárban
  • A termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint
  • Az áru fogyásának figyelemmel kísérése, a hiányzó árucikkek adminisztrálása
  • Cimkézés

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • A munka jellegéből adódóan elsősorban fiúk jelentkezését várjuk

Munkaidő: ráérésedhez igazodó 6-8 órás beosztásokban 8.00 és 20.00 óra között

Jelentkezni regisztrációt követően a Link megjelenítése honlapon lehet a pozíció megjelölésével. Kérjük, hogy különös gondot fordíts az elérhetőségeid és az aktuális ráérésed megadására!