www.cvonline.hu

Árufeltöltő áruházban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.24.
Hirdetés azonosító: 987332
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal nyíregyházi áruházba várjuk jelentkezésedet.

Feladatok:

  • Árufeltöltés az eladótérben polcokra
  • Árumozgatás a raktár és az eladótér között
  • Polcok rendezése, a polckép rendben tartása az eladótérben és a raktárban
  • Pántolás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • A munka jellegéből adódóan elsősorban fiúk jelentkezését várjuk

Munkaidő: Október 19, 20, 21. (Hétfő, Kedd, Szerda) 9:00-17:30.

Jelentkezni regisztrációt követően a Link megjelenítése honlapon lehet a pozíció megjelölésével. Kérjük, hogy különös gondot fordíts az elérhetőségeid és az aktuális ráérésed megadására!