www.cvonline.hu

Árufeltöltő áruházban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1026560
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal mátészalkai áruházba várjuk jelentkezésedet.

Feladatok:

  • Árufeltöltés az eladótérben polcokra
  • Árumozgatás a raktár és az eladótér között
  • Polcok rendezése, a polckép rendben tartása az eladótérben és a raktárban

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv

Munkaidő: Hétfő- Szombat két műszakban: 06:00-14:00 vagy 14:00-22:00

Jelentkezni regisztrációt követően a Link megjelenítése honlapon lehet a pozíció megjelölésével. Kérjük, hogy különös gondot fordíts az elérhetőségeid és az aktuális ráérésed megadására!