www.cvonline.hu

Árufeltöltő – Székesfehérvár

  • A hirdetés 248 napja lejárt

A Retail Express Kft. munkaerő-kölcsönzés szolgáltatással foglalkozó 10 éves múlttal rendelkező csapat.

Székesfehérvári hipermarketekbe,
az alábbi pozícióra keresünk azonnali
kezdéssel munkavállalókat:

Árufeltöltő

Székesfehérvár hipermarketekbe Árufeltöltőket keresünk.

Munkakör leírása: Biztosítja a termék szakszerű kihelyezését.
Rendezett és tiszta munkakörnyezetet tart fenn.
Együttműködik az áruház többi területével.

Munkavégzés: hétfőtől vasárnapig (Heti 5 napos beosztással) Teljes munkaidős állás.

Előnyt jelent: Szakszerű és pontos áruismeret, Kiskereskedelmi végzettség

Elvárások:
  • 18. életév betöltése
  • Gyors tanulékonyság
  • Önállóság, Precíz munkavégzés,
  • Általános iskolai végzettség
  • Technikai újdonságokra való nyitottság
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Egészségügyi alkalmasság, jó fizikai állóképesség
  • Ápolt, kellemes megjelenés

Fényképes önéletrajz küldése az
alábbi email címre.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő