www.cvonline.hu

Árufeltöltési tevékenység (Budakalászon) 2014.04.01.-től

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 791308
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal kereskedelmi területen működő partnercégünk áruházi anygmozgatási és árufeltöltési munkájára keresünk diákokat. (Időszakos alkalmi munka!)

Feladatok:

  • polcsorokra történő árukihelyezés, árufeltöltés, árufogyás ellenőrzése
  • anyagmozgatás (raklapról történő anyagmozgatás)
  • Kézi anyagmozgatás + békázás
  • beárazásokba és akciós árukihelyezésekbe történő besegítés.
  • üzletberendezés

Elvárások:

  • aktív, nappali tagozatos hallgatói / tanulói jogviszony fennállása
  • betöltött 18 életév , érettségi
  • nagyfokú munkabirás
  • folyamatos munkavállalás H-V legalább 4 alkalom / hét (minimum 04.15.-ig)

Munkaidő: Hétfőtől-Vasárnapig 07.40 - 20.10 között minimum 8 óra,  hetente 32-48 óra közötti (napi 8 órában) alkalmi jelleggel (folyamatosan és heti rendszerességgel) végezhető a tevékenység.

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • bruttó 600 Ft-os órabér
  • multinacionális munkakörnyezet
  • a nappali tagozatos tanulmányokat követő karrier lehetősége
  • megközelíthető BKV autóbusz járattal és a Batthyány tértől (Budakalász felé) HÉV-vel
  • Auchan busz megközelítés óránkénti indulással
  • utazási költségtérítés átvállalása - (HÉV-vel / Volán busszal) - történő kijutás esetén
  • 2014.04.01.-én (keddtől) kezdődő H-V 08.00-16.00-ig tartó un. beugró munka

Amennyiben minimum 2014.04.15.-ig folyamatosan el tudod látni a feladatot és a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz rá regisztrációt követően!

Játssz velünk Te is!

December 31-ig gyűjts össze minél több Szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja és szállj harcba a 100.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest