www.cvonline.hu

Árufeltöltés, rugalmas időbeosztással!

  • Company_icon Diákmánia Iskolaszövetkezet
  • Location_icon Pest, Budapest, Vecsés
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

A Diákmánia Iskolaszövetkezet azonnali kezdéssel rugalmas időbeosztással keres 16 éves kortól diákokat árufeltöltési feladatok ellátására

Feladatok:

  • Áruk szakszerű kihelyezése a polcokra

Munkaidő:

  • Rugalmas munkaidőbeosztás, a munkavégzés napi 4-6-8-12 órában is lehetséges hétfőtől vasárnapig.

Munkavégzés helye:

  • Vecsés, jelentkezőket várunk lehetőleg Vecsésről, valamint Budapest 9., 10., 18., 19. kerületéből

  • Kitartó vagy és szorgalmas
  • Nem szeretnél egy számítógép előtt ülni egész nap, szereted a pergős, lendületes feladatokat

Elvárások:

  • Heti min 30-32 óra vállalása
  • Folyamatban lévő nappali, levelezős, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Fizikai munkára való képesség
  • Megbízhatóság, rendszerszemlélet
  • Kitartó személyiség

Órabérek br 1.149 – 1.539 Ft között

Évhalasztó, levelezős és passzívos diákok jelentkezését is várjuk!

Jelentkezéshez írj a lenti e-mail címre vagy hívd a 20/3933-446-os vagy a 20/401-7059-es telefonszámot! A helyek korlátozottak, legyél te az első, nehogy lemaradj!

Helyek Pest
Budapest
Vecsés
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok