www.cvonline.hu

Árufeltöltés, Pénztár - Gyömrő

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1071569

Magyarország legnagyobb Diákmunkáját kínáló, stabil háttérrel rendelkező munkahelyére keresünk Nappali tagozatos, 18+ Diákokat, Árufeltöltői és Pénztáros munkakörökre.
Feladatok:

  • az áruház különböző részlegein biztosítani a szakszerű árufeltöltést, a készletek és a polcok folyamatos figyelemmel kísérése, utántöltése fogyaszthatóság és minőség megőrzési idők figyelemmel kísérése kézi erővel történő anyagmozgatás, sorba rendezés estelegesen felmerülő takarítási feladatok ellátása

Elvárások:
  • egészségügyi alkalmasság nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony megléte vevőközpontú szemlélet lelkes és elkötelezett hozzáállás

Juttatások:
  • Hosszútávú munka lehetőség, KIEMELT MUNKABÉRREL

Előnyök:
  • Korábbi tapasztalat, de ennek hiánya nem jelent gondot.

  • Jelentkezni és további infót kérni a megadott mail címen lehet vagy a 06206655272 -es telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Gyömrő