www.cvonline.hu

Árufeltöltés, Pénztár - Budaörs

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1158051

Magyarország legnagyobb Diákmunkáját kínáló, stabil háttérrel rendelkező munkahelyére keresünk Nappali tagozatos, 18+ Diákokat,
Feladatok:

  • Árufeltöltői és Pénztárosi feladatok ellátása

Elvárások:
  • Betöltött 18.életév
  • Nappali tagozatos vagy passzív féléves hallgatói jogviszony
  • Heti min 1-2 időpont vállalása

Juttatások:
  • Árufeltöltő órabér : Br. 849 Ft -tól Br. 1239 Ft-ig
  • Pénztár órabér : Br.899 Ft-tól Br.1314 Ft-ig

Előnyök:
  • TÉGED KERESÜNK, ha mosolygós vagy, szeretsz emberekkel foglalkozni, csak 4 órát szeretnél dolgozni (de lehet többet is) , kevés vagy sok szabadidőd van.

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

Munkavégzés helye:
  • Budaörs