www.cvonline.hu

Árufeltöltés Kőszegen diákoknak

  • A hirdetés 971 napja lejárt

Hosszútávú, megbízható munkalehetőséget kínálunk most minden 16. életévét betöltött diáknak.
Nemzetközi áruházlánc osztályaira keresünk diákokat, akik heti néhány alkalommal szívesen vállalnának remek bérezésért árufeltöltői munkát.
Amit kínálunk:
- remek bérezés jutalmakkal
- tapasztalat
- időben érkező fizetés!

Munka időpont: Heti több napon nappal

Munkavégzés helye: Vas megye, Kőszeg

Bérezés: bruttó. 658 - 1144 Ft/óra

Elvárás

Tagság iskolaszövetkezetünknél
Nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony

Egyéb hasonló állások Önnek
Villanyszerelő

Trenkwalder Kft

Festékek előállításával és forgalmazásával fogl...
Budapest

Vevői minőségbiztosítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Hegesztő

Törökszentmiklósi gyártó partnerünk részére ker...
Jász-Nagykun-Szolnok