www.cvonline.hu

ÁRUFELTÖLTÉS és PÉNZTÁROS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 884848

Magyarország hosszú évek óta egyik piacvezető munkáltatójához, ALBERTIRSÁRA keresünk DIÁK munkatársakat az alábbi munkakörökre:

Feladatok:
  • Árufeltöltés és Pénztárosi feladatok ellátása
Elvárások:
  • Nappali tagozatos jogviszony
  • 18 + betöltött életkor
Amit kínálunk:
  • Ingyenes betanítás, tréning
  • Azonnali munkakezdés
  • Jó munkakörülmények
  • Munkabér : Br 678 Ft / órától akár Br 1221 Ft / óráig.
Munkavégzés helye:
  • Albertirsa
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől vasárnapig változatos és rugalmas
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése . A tárgyban jelölje meg ALTES