www.cvonline.hu

Árufeldolgozó diák

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1098176

Kereskedelmi területen működő partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Áruátvétel, csomagolás, raktározási folyamatok segítése
  • Árukészlet ellenőrzése, árufeltöltés
  • Az üzlet és a kihelyezett áruk rendben tartása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Lelkes és elkötelezett hozzáállás
  • Készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre
  • Napi 6-8 órás munkaidő vállalása

Juttatások:
  • Fiatalos légkör
  • Modern, igényesen kialakított munkakörnyezet
  • Stabil hátterű, megbízható munkáltató
  • Fix órabérezés

Előnyök:
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat

  • Jelentkezésedet, elérhetőségeidet is tartalmazó fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza