www.cvonline.hu

Áruellenőr-csomagoló

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1027501

Logisztikai partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Beérkező áruk mennyiségi, minőségi átvételének pontos végrehajtása, eltérések dokumentálása, átvétel eredményeiről információ továbbítása
  • Kiadásra előkészített áruk mennyiségi, minőségi ellenőrzésének pontos végrehajtása, eltérések dokumentálása
  • Ellenőrzött kimenő áruk szállításra való felkészítése, csomagolása
  • Munkafolyamatokhoz kapcsolódó dokumentumok megfelelő, pontos vezetése

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazás támogatás
  • Bejelentett munkaviszony

Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány

  • Amennyiben mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Páty

Egyéb információk:
H-P 2 műszak 6:00-14:30, 14:30-23:00

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest