www.cvonline.hu

ÁRUELLÁTÓ MANAGER (ÜLLŐ)

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Az ÜLLŐI LOGISZTIKAI KÖZPONTUNKBA az alábbi

pozícióba keresünk munkatársat:

 ÁRUELLÁTÓ MANAGER

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 16 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat - hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Feladatok

  • Rendelések készítése és követése
  • A termékek áruellátási folyamatának meghatározása
  • Szolgáltatási mutatók elemzése
  • Beszállítók szolgáltatásának követése
  • Logisztikai események és műveletek követése
  • Akciós – import megrendelések, foglalások lebonyolítása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (mérnöki vagy kereskedelmi), lehetőleg logisztika specializációval
  • Angol vagy francia nyelvismeret előny
  • Logisztika vagy kereskedelem területén szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Ital nagykereskedelemben illetve a frissáru területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Jó szervező-, elemző- és kommunikációs készség, precizitás
  • Önállóság
  • Szervezettség

Mit kínálunk

  • Egy sikeres üzletág munkájában való részvétel
  • Fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú csapatmunka

Jelentkezés: a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő