www.cvonline.hu

ÁRUELLÁTÁSI ASSZISZTENS (ÜLLŐ)

  • A hirdetés 521 napja lejárt

Az ÜLLŐI LOGISZTIKAI KÖZPONTUNKBA az alábbi

pozícióba keresünk munkatársat:

 ÁRUELLÁTÁSI ASSZISZTENS

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 16 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat - hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Feladatok

  • Rendelések kezelésével kapcsolatos informatikai/adminisztratív munka elvégzése
  • Áruellátási folyamatok megfelelő alkalmazása
  • Kapcsolattartás áruházakkal, beszállítókkal, logisztikai vezetőkkel
  • A termékek beérkezésének és kiszállításának felügyelete
  • Felügyeli és ellenőrzi a dokumentumok rögzítését és archiválását
  • Készletek kezelése, optimalizálása
  • Riportok, nyomon követések készítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség (Kereskedelmi/Logisztikai Felsőfokú előny)
  • Asszisztensi tapasztalat
  • Csapatjátékos, nyitott a változásokra
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Ms Office)
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, becsületesség
  • Precizitás, pontosság, gyorsaság
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban előny!

Mit kínálunk

  • Egy sikeres üzletág munkájában való részvétel
  • Fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú csapatmunka

Jelentkezés: a Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol