www.cvonline.hu

Árucsoport beszerző

  • A hirdetés 960 napja lejárt

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Árajánlatok bekérése, ártárgyalás
  • Ajánlatkiértékelés
  • Szerszámrendelés (idegen helyen tárolt üzemeszköz)
  • Piackutatás
  • Beszállító kiválasztás előkészítése és együttműködés a Beszállítói minőségüggyel
  • Szállítási terv elkészítése az SAP-ban ill. egyéb beszerzési műveletek és beállítások az SAP-ban
  • Szériális beszállítók gondozása az SAP-ban
  • Keretszerződések és egyéb kereskedelmi megállapodások tárgyalása és megkötése a beszállítókkal

Elvárások:

  • Mérnök és/ vagy közgazdász felsőfokú végzettség
  • Többéves autóipari tapasztalat
  • 3-5 éves beszerzői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Analitikus és stratégiai gondolkodásmód, szervezőkészség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol és/ vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi email címre!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol