www.cvonline.hu

ÁRUCSOPORT BESZERZŐ (6636)

  • A hirdetés 886 napja lejárt

Nemzetközi hátterű Észak-magyarországi autóipari gyártó cég számára keresünk
Árucsoport beszerző
munkatársat.

Feladatok:
•Árajánlatok bekérése, ártárgyalás
•Ajánlatkiértékelés
•Szerszámrendelés (idegen helyen tárolt üzemeszköz)
•Piackutatás
•Beszállító kiválasztás előkészítése és együttműködés a Beszállítói minőségüggyel
•Szállítási terv elkészítése az SAP-ban ill. egyéb beszerzési műveletek és beállítások az SAP-ban
•Szériális beszállítók gondozása az SAP-ban
•Keretszerződések és egyéb kereskedelmi megállapodások tárgyalása és megkötése a beszállítókkal

Elvárások:
•Mérnök és/ vagy közgazdász felsőfokú végzettség
•Többéves autóipari tapasztalat
•3-5 éves beszerzői munkakörben szerzett tapasztalat
•Analitikus és stratégiai gondolkodásmód, szervezőkészség
•Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
•Önálló munkavégzés
•Tárgyalóképes angol és/ vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:
Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes pályázatát a E-mail cím megjelenítése címre!