www.cvonline.hu

ÁRUBEÉRKEZTETÉSI TECHNIKUS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 1020129

Komárom-Esztergom megyében található neves autóipari gyártóvállalat megbízásából az alábbi feladatkörre keresünk rátermett munkatársat:

Feladatok

  • Általános árubeérkeztetési feladatok ellátása
  • Anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Árumozgások, készletek adminisztrációjának elvégzése az alkalmazott adminisztrációs rendszer segítségével
  • Ellenőrző leltározások előkészítése és aktív részvétel
  • Csapatmunkákon, projekt munkákon való aktív részvétel
  • Beérkező árukkal kapcsolatos minőségbiztosítási feladatok ellátása a Szabályozási tervek, munkautasítások alapján, az SQA mérnök utasításainak betartásával

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség és autóiparban szerzett 3-5 éves logisztikai, árubeérkeztetési, minőségügyi tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • MS Office ismeret
  • 2 műszakban való munkavégzés (06:00-14:00, 14:00-22:00)
  • 2016. évi jogszabály szerinti targonca vezetői és darukezelői jogosítvány

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség
  • Idegen nyelv ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Versenyképes fizetés, bónusz
  • Fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Emelt szintű bejárási támogatás
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÁRUBEÉRKEZTETÉSI TECHNIKUS, Komárom-Esztergom megye