www.cvonline.hu

Árubeérkezési csoportvezető

  • A hirdetés 1165 napja lejárt

KIRCHHOFF Automotive - WE.MOVE.FUTURE.

229 éves német tulajdonú családi vállalkozás ESZTERGOMI gyáregységébe keresünk céltudatos kollégákat, akik részesei szeretnének lenni egy dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalatnak. Csatlakozzon egy kiváló csapathoz a következő pozícióban:

Elvárások:

  • felsőfokú logisztikai végzettség;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • min. 3 év hasonló munkakörben szerzett szakirányú tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook);
  • kiváló szervezőkészség és vezetői tapasztalat;
  • jó kommunikációs készség, dinamikus egyéniség, terhelhetőség;
  • autóipari tapasztalat;

Feladatok:

  • raktári adminisztrátorok és logisztikai munkatársak szakmai felügyelete;
  • be- és kitárolandó anyagok és áruk forgalmának koordinálása;
  • mozgások, készletek és azok adminisztrációjának folyamatos ellenőrzése és felügyelete;
  • SAP-ban lévő készletpontosság folyamatos biztosítása;
  • anyagellátás, raktárkészlet és kihasználtság optimalizálása, koordinálása;
  • a felmerülő készleteltérések azonnali kiderítése és javítása;
  • ellenőrző leltározások szervezése, előkészítése és aktív részvétel;
  • társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + juttatási csomag.
  • Szakmai továbbképzések, külföldi tanulmányi szerződések.
  • Komplex munkakör, kiváló munkakörnyezet, egyedülálló technológia.

Jelentkezni angol szakmai önéletrajz elküldésével és bérigény feltüntetésével az alábbi e-mail címen lehet.

KIRCHHOFF Hungária Kft.

Személyzeti Osztály

2500 Esztergom, Mátyás király u. 52.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő