www.cvonline.hu

Áruátvevő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 991851

Szigetszentmiklósi partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • beérkező áru megfelelő minőségi és mennyiségi átvétele,
  • raktározott anyagok szakszerű kezelése,
  • KPI riportok áttekintése és vizsgálata,
  • folyamatos iktatási, dokumentumkezelési rendszer működtetése,
  • RF scanner használata,
  • anyagmozgatási, komissiózási feladatok,

Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség,
  • magas szintű számítógépes ismeretek (főként MS EXCEL),
  • pro-aktivitás, rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság,

Juttatások:
  • stabil, multinacionális háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria.

Előnyök:
  • targoncavezetői engedély.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével az alábbi email címre: E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós

Egyéb információk:
2 műszakos munkarendben: 6:00-14:30 és 14:30-23:00. Kijutás céges autóbusszal Budapestről és több településről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest