www.cvonline.hu

Áruátvevő

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 983929

Gyáli partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • beérkező áru megfelelő minőségi és mennyiségi átvétele,
  • raktározott anyagok szakszerű kezelése,
  • anyagmozgatási, komissiózási feladatok,
  • szükséges adminisztráció elvégzése,
  • raktárterület tisztán tartása.

Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség,
  • raktározásban, komissiózásban szerzett tapasztalat,
  • stressz tűrés, gyors munkavégzés,
  • megbízhatóság, felelősségtudat,
  • pro-aktivitás, rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság.

Juttatások:
  • ELŐRE LÉPÉSI LEHETŐSÉG (műszakvezető)
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria.

Előnyök:
  • targoncavezetői engedély,
  • műszakvezetői tapasztalat.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével E-mail cím megjelenítése email címre.

Munkavégzés helye:
  • Gyál

Egyéb információk:
Munkaidő: 3 műszakos munkarend (4:00-12:00, 12:00-20:00, 20:00-4:00)

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest