www.cvonline.hu

Áruátvevő

  • A hirdetés 681 napja lejárt

Magyarország egyik magyar tulajdonú piacvezető élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cégcsoportja a szadai Ipari Parkban található hűtőraktárába

ÁRUÁTVEVŐT

keres délelőtti munkavégzésre.

Feladatok:

  • Beérkező áru pontos mennyiségi és minőségi átvétele, elszámolása bizonylatok alapján (számla, kísérőokmányok, szállítólevelek, áruátvételi jegy)
  • Göngyöleg pontos átvétele, csere kiadása, cseregöngyöleg bizonylatolása
  • Átvételi bizonylatok pontos kitöltése
  • Szállítólevél, számla, szavatossági idő ellenőrzése, valós adatok felvezetése az áruátvételi jegyre
  • Szabályosan átvett áruk raktározása, elhelyezése FIFO elvet követve
  • Gépkocsivezetők elszámoltatása (göngyöleg, visszáru)
  • Visszáruk tételes átvétele után azok elhelyezése
  • Visszáru kezelése beszállítók felé
  • Komissiózás
  • Műszak végén áruátvételi helyiség takarítása
  • HACCP előírások figyelembevétele

Elvárások:

  • rugalmasság, precizitás, terhelhetőség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • mobilitás

Fényképes önéletrajzát a fizetési igény és pozíció (áruátvevő) megjelölésével várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő