www.cvonline.hu

Áruátvevő

  • A hirdetés 484 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Budapesten található áruházunkba

Áruátvevő

munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • érkező áruk precíz bevételezése,
  • raktározása és kiadása
  • árufogadási terület rendjének,
  • biztonságának megvalósítása és megtartása
  • az áruházban keletkező hulladék gyűjtése, szelektálása, kezelése és szállításra való előkészítése

Elvárások:

  • vevőközpontú gondolkodású és segítőkész személyiség
  • dinamikus és jó csapatjátékos
  • targoncavezetői jogosítvány
  • áruátvételi gyakorlat
Előny:
  • kiskereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi végzettség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését
az alábbi e-mail címen

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő