www.cvonline.hu

Áruátvevő

  • A hirdetés 694 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 28 OBI áruházban, több mint 1 900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

M5 autópálya mellett lévő soroksári áruházunkba munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Áruátvevő

Főbb feladatok

  • érkező áruk precíz bevételezése,raktározása és kiadása
  • árufogadási terület rendjének,
  • biztonságának megvalósítása ésmegtartása
  • az áruházban keletkező hulladék gyűjtése, szelektálása, kezelése és szállításra való előkészítése

Elvárások:

  • vevőközpontú gondolkodású és segítőkész személyiség
  • dinamikus és jó csapatjátékos
  • targoncavezetői jogosítvány
  • áruátvételi gyakorlat

Előny:

  • kiskereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi végzettség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését
az alábbi e-mail címen, 2015.08.29-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő