www.cvonline.hu

Áruátvevő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 924423

SZIGETSZENTMIKLÓSI partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Áruátvevő

Feladatok:
  • beérkező áru megfelelő minőségi és mennyiségi átvétele,
  • raktározott anyagok szakszerű kezelése,
  • KPI riportok áttekintése és vizsgálata,
  • folyamatos iktatási, dokumentumkezelési rendszer működtetése,
  • RF Scanner használata,
  • anyagmozgatási, komissiózási feladatok,
  • a munkaterület tisztán tartása.
Elvárások:
  • rendkívüli munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • számítástechnikai ismeretek,
  • angol nyelv alapfokú ismerete,
  • ERP alapos ismerete,
  • raktározási területen szerzett tapasztalat,
  • OKJ-s targoncavezető engedély.
Amit kínálunk:
  • stabil, multinacionális háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 2 műszakos munkarendben: 6:00-14:30 és 14:30-23:00.
  • Kijutás:
  • Céges autóbusszal Csepelről, illetve a környékbeli településekről.
Kapcsolat:
Referencia kód: UAA-01

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük a pozíció pontos megnevezésével és a referencia kód feltüntetésével küldje el önéletrajzát:
E-mail cím megjelenítése