www.cvonline.hu

Áruátvevő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 800990

SZIGETSZENTMIKLÓSI partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Áruátvevő

Feladatok:
  • áru fizikai átvétele, külső minőségi és mennyiségi vizsgálata,
  • beérkező termékek adminisztrációja, bevételezése,
  • készletnyilvántartás vállalatirányítási vagy raktár-gazdálkodási rendszerben, szkenner használat,
  • kapcsolattartás angol nyelven,
  • riportok készítése a munkatársak, vezetők részére,
  • egyéb raktári adminisztrációs és anyagmozgatási feladatok.
Elvárások:
  • minimum két év raktári operációban eltöltött tapasztalat,
  • raktári adminisztrációban szerzett tapasztalat,
  • minimum középfokú végzettség (logisztikai végzettség előny),
  • angol nyelv aktív, magabiztos használata (szóban és írásban egyaránt),
  • valamilyen vállalatirányítási és/vagy raktár-gazdálkodási rendszer (ideálisan Oracle ERP) ismerete,
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (főként MS Excel),
  • határozott, magabiztos fellépés,
  • asszertív, önálló személyiség
  • OKJ könnyűgépkezelői jogosítvány előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • stabil, megbízható hátterű vállalat,
  • modern munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Egyéb:
  • Munkavégzés helye
  • Szigetszentmiklós (kijutás: céges busszal Budapestről és több környékbeli településről)
  • Egyéb
  • Munkaidő: kétműszakos munkarend 6:00-14:30 és 14:30-23:00
Kapcsolat:
Jelentkezéseket részletes, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzzal az Áruátvevő-angol nyelvtudással jeligével várjuk az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül.