Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. Vásárlóink 11 európai országban, több mint 650 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

M5 Soroksári áruházunkba

Áruátvevő

munkatársat

Főbb feladatok:

  • érkező áruk precíz bevételezése, raktározása és kiadása
  • árufogadási terület rendjének, biztonságának megvalósítása és megtartása
  • az áruházban keletkező hulladék gyűjtése, szelektálása, kezelése és szállításra való előkészítése

Elvárások:

  • vevőközpontú gondolkodású és segítőkész személyiség
  • dinamikus és jó csapatjátékos
  • áruátvételi gyakorlat
  • targoncavezetői jogosítvány

Előny:

  • kiskereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek
  • karrierlehetőség egy modern és fejlődő cégnél
  • átlagon felüli bérezés
  • havi prémium
  • étkezési hozzájárulás
  • karácsonyi jutalom

Áruátvevő

Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása