www.cvonline.hu

Áruátvevő

  • A hirdetés 330 napja lejárt

Budapest XIII. kerületében lévő Bijó Szakáruházba

Áruátvevő

munkakörbe keresünk kollégákat

  • Téged keresünk, ha precíz, alapos és megbízható vagy a munkádban!
  • Ha kiemelkedően jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed.
  • Ha egy lendületes, jó csapatban szeretnél dolgozni.

Feladataid:

  • A nálunk használt vállalatirányítási rendszer alapfokú ismerete,
  • A beérkezett áru átvétele, bevételezése,
  • PDA használata, termékek fizikai mozgatása,
  • Esetenként áruházi polcok feltöltése.

Elvárásaink:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Targoncavezetői engedély,
  • Terhelhetőség, önálló, precíz munkavégzés,
  • Nyitott, segítőkész személyiség.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem egy stabil cégnél.
  • Hosszú távú munkalehetőség!

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület, BIJÓ Szakáruház

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő