www.cvonline.hu

Áruátvevő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft.

keres munkatársat

Áruátvevő

munkakörbe

Pozíció leírás:
Élelmiszer és vegyi áru C+C áruház áruátvételi folyamatának lebonyolítása, ellenőrzése.

Feladatok:

  • beérkező áruk, tételes ellenőrzése, átvétele
  • a raktári rend fenntartása
  • az áruk minőségellenőrzése
  • tehergépkocsik le és felrakodása
  • dokumentumok összekészítése, ellenőrzése

 Elvárások:

  • áruátvétel területen szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • pontosság
  • számolni tudás

Elvárás:

  • targoncavezetői jártasság (3324,3312)

Munkaidő:

Hétfőtől-péntekig, heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest, XI. ker.

Jelentkezés módja: önéletrajzát küldje a lenti e-mail címre

Munkavégzés helye Budapest XI. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest