www.cvonline.hu

ÁRUÁTVEVŐ

  • A hirdetés 396 napja lejárt

 Az 1967-ben alapított FM Logistic multinacionális vállalat, mely világszerte 19000 munkavállalót foglalkoztat és a logisztikai szolgáltatások széles vertikumát kínálja ügyfelei részére.

Üllőre keresünk, délelőtti és délutáni, folyamatos munkaidőben foglalkoztatott kollégát az alábbi munkakörbe:

ÁRUÁTVEVŐ

Feladatok:

  • áru tételes átvétele és mérése,
  • szállítási dokumentumok ellenőrzése,
  • beérkező és kimenő göngyöleg számolása, ellenőrzése és dokumentálása,
  • átvételhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése.

Elvárások:

  • Nagyfokú önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Legalább 2 éves raktári vagy áruátvevői tapasztalat.
  • Határozottság és koncentráció készség

Amit kínálunk

  • Dinamikus és motivált munkakörnyezet,
  • Fiatalos csapat,
  • Stabil hosszútávú munkalehetőség.
  • Juttatási rendszer.

Előny:

  • Targoncavezetői jogosítvány: vezetőállásos (3313)
  • Azonnali kezdés

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi email címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő