www.cvonline.hu

Áruátvevő

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1014090

Feladatok:

  • általános árubeérkezési feladatok ellátása
  • nyersanyag adminisztrációja, kezelése
  • targoncázás, komissiózás, egyéb raktáros feladatok
  • áru átvétele és összekészítése, esetenként pakolás, csomagolás, címkézés
  • kapcsolattartás a csoportvezetőkkel illetve műszakvezetőkkel

Elvárások:
  • logisztikai végzettség és érettségi
  • minimum 1-2 éves raktárosi, áruátvevői és targoncás munkatapasztalat
  • OKJ-s targoncavezetői engedély
  • erős számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)

Juttatások:
  • fix alapbér + műszakpótlékok + egyéb juttatások
  • hosszú távú munkavégzés
  • professzionális szakmai háttér
  • kulturált, modern munkakörnyezet

Előnyök:
  • SAP ismeret
  • azonnali munkakezdés

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el a megadott e-mail címre részletes, magyar nyelvű önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Budapest