www.cvonline.hu

Áruátvevő - Savoya Park

  • A hirdetés 68 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.
Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Savoya Parki áruházunkba munkatársat keresünk
az alábbi munkakörbe:
Áruátvevő

Főbb feladatok:

  • érkező áruk precíz bevételezése, raktározása és kiadása
  • árufogadási terület rendjének, biztonságának megvalósítása és megtartása
  • az áruházban keletkező hulladék gyűjtése, szelektálása, kezelése és szállításra való előkészítése

Elvárások:

  • vevőközpontú gondolkodású és segítőkész személyiség
  • dinamikus és jó csapatjátékos
  • áruátvételi gyakorlat
  • targoncavezetői jogosítvány

Előny:

  • kiskereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • kereskedelmi végzettség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő