www.cvonline.hu

Áruátvevő raktáros

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2016.02.13.
Hirdetés azonosító: 954715
lejárt

Flex állások

Vállalatunk, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfeleink vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársat a következő pozícióba biatorbágyi munkavégzéssel:

Feladatok:

  • Munkautasítások szerinti munkavégzés
  • Beérkezések ellenőrzése
  • Tételes minőségi illetve mennyiségi áruátvétel
  • Dokumentumok kezelése
  • Eltérések/sérülések kezelése
  • Szükség szerint a kiszűrt egységek elkülönítésse
  • Nehéz anyagok emelése, szüksgé szerint targonca használata

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Szakirányú tapasztalat
  • Angol alapszavak ismerete
  • Jó látás
  • Monotóniatűrés
  • Fizikia terhelhetőség
  • Műszakos rend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Multinacionális vállalati háttér

Munkavégzés helye: Gyál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, továbbítsa önéletrajzát az alábbi e-mail címre E-mail cím megjelenítése, a pozíció megjelölésével.

Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, Gyártás / Termelés
Régió
Biatorbágy