www.cvonline.hu

ÁRUÁTVEVŐ RAKTÁROS (6825)

  • A hirdetés 786 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízópartnere számára munkatársakat keres:
Áruátvevő raktáros

Feladatok:
•Áruátvétel, szállítási okmányok ellenőrzése, vámokmányok ellenőrzése
•Raktározás, bevételezés, kiadás, készletellenőrzés
•Kiszállítás, csomagolás, szállítási megbízások kibocsátása, rakodás
•Javításba érkező anyagok bevételezése
•Egyéb adminisztrációs teendők

Elvárások:
•Új típusú targoncás jogosítvány és OKJ-s bizonyítvány
•Microsoft Office felhasználó szintű ismeret
•Önálló problémamegoldó képesség

Előny:
•Angol nyelv alapszintű ismerete
•Érettségi

Munkavégzés helye: Veresegyház, Utazási támogatás és céges buszok több helyről

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: „Áruátvevő raktáros”

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő