www.cvonline.hu

ÁRUÁTVEVŐ / ÁRUKIADÓ

  • Company_icon EISPRO Kft.
  • Location_icon Törökbálint, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Még nem sikerült megtalálni az ideális munkahelyet?
Szeretne egy dinamikusan fejlődő élelmiszergyártó cég, bővülő csapatának megbecsült tagjává válni?
Hosszú távú bejelentett munkahelyet keres?
Jó lenne képzettségének, szakmai gyakorlatának megfelelő állást találni?
Nálunk folytathatja vagy elkezdheti pályafutását!

Azonnali kezdéssel kollégákat keresünk a következő pozícióba:

CSATLAKOZZ AZ EISPRO CSAPATÁHOZ!

Feladatok:

  • A beérkező áru pontos mennyiségi és minőségi átvétele, elszámolása bizonylatok alapján (számla, kísérőokmányok, szállítólevelek, áruátvételi jegy).
  • Átvételi bizonylatok pontos kitöltése.
  • Szállítólevél, szavatossági idő ellenőrzése, valós adatok felvezetése az áruátvételi jegyre, szállítólevélre.
  • Kimenő áruk pontos mennyiségi és minőségi átadása.
  • Árukiadási szabályzat betartása.
  • Szabályosan átvett áruk raktározása, elhelyezése.
  • Visszáru kezelése.
  • Készletellenőrzés, időszaki készletleltárban való részvétel.
  • Áruátvétel során tapasztalt eltérésekről a megfelelő jegyzőkönyv kitöltése.
  • A kiszedett szállítmányok rakodás előtti ellenőrzése a meghatározott munkafolyamatok alapján.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett min 1 - 3 éves tapasztalat.
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés.
  • Leltározási tapasztalat.
  • Gyors problémamegoldó képesség.
  • Analitikus képesség.

Előnyök:

  • OKJ Targoncavezetői bizonyítvány.
  • Gépkezelői jogosítvány (3312 – gyalogkíséretű; 3313 – vezetőállásos; 3324 - vezetőüléses).

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség.
  • Versenyképes, 100% bejelentett bér, korrekt elszámolás.
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés (szabad hétvége).
  • Törvényi előírásnál magasabb műszakpótlék kifizetés.
  • Törvényi előírásnál magasabb utazási támogatás.
  • Cafetéria, szabadon választható elemekből.
  • Számos juttatás (prémium, pótlékok stb.).
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás.

Munkavégzés helye: Törökbálint, Tó utca 4. (tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a munkakör pontos megjelölésével, telefonos elérhetőséggel az alábbi címre várjuk:

Helyek Törökbálint
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű