www.cvonline.hu

Áruátvevő-árukiadó

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft.

keres munkatársat

munkakörbe

Pozíció leírás:
Élelmiszer és vegyi áru C+C áruház áruátvételi, -kiadási folyamatának lebonyolítása, ellenőrzése.

Feladatok:

  • beérkező áruk, tételes ellenőrzése, átvétele
  • a raktári rend fenntartása
  • az áruk minőségellenőrzése
  • tehergépkocsik megrakodása
  • túrajáratok összekészítése
  • járatindítás

 Elvárások:

  • anyagmozgatói vizsga (targonca és elektromos gyalogbéka) alapfeltétel a pozíció betöltéséhez
  • áruátvétel területen szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság

Munkaidő:

  • Hétfőtől-péntekig, heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest, XI. ker.

Jelentkezés módja: önéletrajzát küldje a lenti e-mail címre, vagy adja le személyesen a 1116 Budapest, Kondorosi út 6. szám alatt található ügyfélszolgálaton.

Munkavégzés helye Budapest XI. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest