www.cvonline.hu

Áruátvevő - angol nyelvtudással

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 737006

Ügyfelünk multinacionális logisztikai szolgáltató, akik személyre szabott, egyedi megoldásokat kínálnak partnereik részére. Modern, folyamatosan bővülő szigetszentmiklósi telephelyükre, azonnali munkakezdéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • áru fizikai átvétele, külső minőségi és mennyiségi vizsgálata,
  • beérkező termékek adminisztrációja, bevételezése,
  • készletnyilvántartás vállalatirányítási vagy raktár-gazdálkodási rendszerben, szkenner használat,
  • kapcsolattartás angol nyelven,
  • riportok készítése a munkatársak, vezetők részére,
  • egyéb raktári adminisztrációs és anyagmozgatási feladatok.
Elvárások:
  • minimum két év raktári operációban eltöltött tapasztalat,
  • raktári adminisztrációban szerzett tapasztalat,
  • minimum középfokú végzettség (logisztikai végzettség előny),
  • angol nyelv aktív, magabiztos használata (szóban és írásban egyaránt),
  • valamilyen vállalatirányítási és/vagy raktár-gazdálkodási rendszer (ideálisan Oracle ERP) ismerete,
  • OKJ könnyűgépkezelői jogosítvány (aktuális jogszabályoknak megfelelően)
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (főként MS Excel),
  • határozott, magabiztos fellépés,
  • asszertív, önálló személyiség
Amit kínálunk:
  • stabil, megbízható hátterű vállalat,
  • modern munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Egyéb:
  • Munkaidő: egy, illetve kétműszakos munkarendben
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (kijutás: céges busszal Budapestről, Csepelről és több környékbeli településről)
Kapcsolat:
Jelentkezéseket részletes, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címre várjuk!