www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1072825
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a professzionális tisztítóberendezések első számú szállítója, 100%-ban dán tulajdonú nemzetközi cég. A magyarországi bővülésnek köszönhetően szigetszentmiklósi telephelyükre a következő munkakörbe keresünk kollégákat:

ÁRUÁTVEVŐ

Leendő munkatársunk feladatai:
  • Belföldi és külföldi beszállítóktól érkező áru kamionról való lerakodása
  • Tételes mennyiségi áruátvétel szállítólevél és fuvarokmányok alapján
  • Fuvarokmány igazolás
  • Jegyzőkönyvkészítés (eltérés vagy sérülés esetén)
  • Átvett anyagok belső jelölése és előkészítése a raktárba tároláshoz
  • Telephelyen belül, raktárépületek közötti anyagmozgatás
  • Egyéb raktári, anyagmozgatási feladatok ellátása
  • A raktári rend fenntartása
Amit a leendő munkatárstól elvárunk:
  • Áruátvételi tapasztalat
  • Érvényes vezetőüléses (3324), vezetőállásos (3313) és gyalogkíséretű (3312) targoncavezetői engedély
  • Magabiztos homlokvillás targonca kezelés
  • Pontos, precíz, gyors és önálló munkavégzés
  • Logikus gondolkodásmód
  • Két műszak vállalása
Előny:
  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Számítógépes ismeret (Ms Office, Outlook, SAP)
Amit a leendő munkatársunknak nyújtunk:
  • Stabil vállalati háttér hosszú távú munkalehetőséggel
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Étkezési utalvány
  • Bérlettérítés
  • Ingyenes wellness és edzőterem használat
  • Minden héten gyümölcsnap
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest