www.cvonline.hu

Áruátvevő – árukiadó raktáros

  • A hirdetés 989 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő gyáli telephelyű, hűtött élelmiszerlogisztikával foglalkozó, német logisztikai cég keres

munkatársat.

Feladatok:

Hűtött raktári környezetben történő fizikai munkavégzés egyműszakos munkarendben:

  • Áruátvételi – árukiadási feladatok ellátása (áru, göngyöleg, csomagolóanyag)
  • A raktárba érkező beszállító gépjárművek áruinak lerakodása
  • Kiszállítást végző gépjárművek felrakodása megadott menetrend alapján
  • Raktári anyagmozgató eszközök kezelése
  • Raktári informatikai eszközök kezelése
  • Rakományrögzítési feladatok ellátása
  • Csomagolási, címkézési feladatok ellátása
  • Árukiszedési feladatok ellátása
  • Komissiózott raklapok ellenőrzése
  • Készletellenőrzés, időszaki készletleltárban való részvétel
  • Operatív munkához kapcsolódó dokumentáció vezetése

Elvárások:

  • Saját gépjármű alapkövetelmény (a cég tömegközlekedéssel nem közelíthető meg)
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Minimum 1 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent középfokú végzettség megléte
  • Önálló és precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Képes csapatban dolgozni

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes fizetés
  • fejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoportnál
  • jó hangulatú, modern munkahely

Munkavégzés helye: Gyál,

Jelentkezéseket - magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzzal - az alábbi e-mail címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő