www.cvonline.hu

Áruátvevő – árukiadó raktáros és áru-összekészítő

  • A hirdetés 372 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő jelenleg gyáli áprilistól Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszerlogisztikával  foglalkozó, német logisztikai cég keres többműszakos munkarendben

munkatársat.

Feladatok:

  • Hűtött raktári környezetben történő fizikai munkavégzés
  • Áruátvételi – árukiadási feladatok ellátása (áru,göngyöleg,csomagolóanyag)
  • Raktári anyagmozgató eszközök kezelése
  • Raktári informatikai eszközök kezelése
  • Rakományrögzítési feladatok ellátása
  • Komissiózott raklapok ellenőrzése
  • Készletellenőrzés, időszaki készletleltárban való részvétel
  • Operatív munkához kapcsolódó dokumentáció vezetése

 Elvárások:

  • Előnyt  jelent érvényes targoncavezetői engedély
  • Minimum 1 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló és precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Logikus gondolkodásmód
  • Rugalmasság
  • Képes csapatban dolgozni
  • saját gépjármű (a cég tömegközlekedéssel nem közelíthető meg)

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • fejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoportnál
  • jó hangulatú, modern munkahely

Munkavégzés helye: Gyál, 2016.04.01-től Alsónémedi

Jelentkezéseket - magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzzal - az  e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő