www.cvonline.hu

Áruátvételi Vezető Helyettes

  • A hirdetés 270 napja lejárt

2016-ban 7500 m²-rel bővítjük a meglévő 15.000 m²-es központi raktárunkat. Az elmúlt fél évben 200 fővel növeltük a Logisztikai Központunk munkatársainak létszámát, melyet további 100 fővel kívánunk emelni.

Bővítésünkhöz fiatalos, dinamikus csapatunkba Budapest IX. kerület Timót utcai munkavégzéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

ÁRUÁTVÉTELI VEZETŐ HELYETTES

Feladatok:

  • Raktári árukezelő csapat irányítása
  • Munkatársak motiválása, teljesítményük értékelése, új munkatársak betanítása
  • A dolgozók munkájának koordinálása
  • Beérkező áru átvételének ellenőrzése, okmányok leigazolása, ellenőrzése
  • Számlák, bizonylatok feldolgozása
  • Munkavédelmi szabályok betartatása
  • Vezetői feladatokkal járó adminisztratív tevékenységek elvégzése

Elvárások:

  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Határozott kiállás
  • Erős felhasználói szintű számitógépes ismeretek
  • Középfokú végzettség (logisztikai végzettség előnyt jelent)
  • Kétműszakos munkavégzés vállalása (6-15 és 13-22)

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, versenyképes jövedelem
  • Hosszú távon stabil háttér
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő rendszer

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)

az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése