www.cvonline.hu

Áruátvételi minőségellenőr (Ref.: 507)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2014.04.09.
Hirdetés azonosító: 640384
lejárt

Megbízónk egy folyamatosan fejlődő, piacvezető multinacionális vállalat. Innovatív technológiájuknak köszönhetően világszínvonalú termékekkel látják el partnereiket a berendezés- és gépgyártás területén, kiemelt figyelmet fordítva a minőségbiztosításra és a környezetvédelemre.

Olyan munkatársat keresünk, aki szaktudásával, elkötelezettségével és precizitásával tovább tudja erősíteni a cég dolgozóinak csapatát.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Gépalkatrészek minőségi ellenőrzése
  • Panasz-, reklamációkezelés
  • Kapcsolattartás belső és külső vevőkkel, beszállítókkal
  • Mérések elvégzése, dokumentálása

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Középfokú műszaki (gépész, villamos) végzettség
  • Néhány éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív kommunikációképes német nyelvtudás
  • Méréstechnikai és mérőeszköz ismeret
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny:

  • Minőségbiztosítási ismeretek
  • SAP ismeretek
  • Angol nyelv

A Megbízónk által nyújtott feltételek:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Pécs

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu