www.cvonline.hu

Áruátadó (Zalaegerszeg)

Régió:

Zala

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1061911
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal zalaegerszegi partnercégünk megbízásából keresünk Áruátadó munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A raktár és az gyártás közötti anyagáramlás felügyelete, segítése
  • Az üzem területére érkező anyagok tételes átvétele
  • Anyagbekérések és visszavétek intézése

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, fegyelmezettség, pontosság, precizitás