www.cvonline.hu

Áru-összekészítő_Budakalász

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 993645

Budakalászi partnercégünk számára munkatársakat keresünk azonnali munkakezdéssel az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • Termékek összekészítése, anyagmozgatása
  • Megrendelt áruk elhelyezése
  • Lejárati idők ellenőrzése
  • Napi ad-hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások:
  • 8 általános iskola végzettség
  • Fizikai terhelhetőség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (negatív tüdőszűrő lelettel)

Juttatások:
  • Fix alapbér
  • Teljes munkaidős beosztás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a feltüntetett e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budakalász

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest