www.cvonline.hu

Áru-összekészítő

Hozzáadva: 2017.10.25.
Hirdetés azonosító: 993125

ÁRU-ÖSSZEKÉSZÍTŐKET KERESÜNK 2015.12.31-IG BUDAÖRSI, BUDAKALÁSZI, 9. ÉS 15. KERÜLETI ÜZLETEINKBE!
Feladatok:

  • Termékek összekészítése, anyagmozgatása
  • Leltározásban való részvétel
  • Megrendelt áruk elhelyezése

Elvárások:
  • 8 általános iskola végzettség
  • Fizikai terhelhetőség
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (negatív tüdőszűrő lelettel)

Juttatások:
  • Fix bér

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pályakezdők is jelentkezhetnek

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a feltüntetett e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
A munkavégzés helye választható: Budaörs, Budakalász, 15. kerület vagy 9. kerület Munkaidő: napi 8 óra

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió