www.cvonline.hu

Áru összekészítő

  • Company_icon Euronics Műszaki Áruházlánc / Vöröskő Kft.
  • Location_icon XXIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.
A több mint 28 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

BUDAPESTI KÖZPONTI RAKTÁRUNKBA

ÁRU ÖSSZEKÉSZÍTŐ

MUNKATÁRSAT KERESÜNK.

Feladataid:

  • Beérkező termékek átvétele, mennyiségi, minőségi ellenőrzése, betárolása
  • Elszállítandó termékek összekészítése, kiadása
  • Számítógépes raktári nyilvántartó rendszer folyamatos nyomon követése, készletfigyelés
  • Raktár teljes körű rendben tartása
  • Kapcsolattartás partnereinkkel és kiskereskedelmi egységeinkkel telefonon, e-mailben

Elvárásaink:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Logikus gondolkodásmód
  • Önállóság
  • Stressz tűrő képesség
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • Precizitás, pontosság, hatékonyság

Előny:

  • SAP ismerete
  • Műszaki cikkek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest XXIII. kerület – Bilk logisztikai raktár

Fényképes önéletrajzodat az „Áru összekészítő-BILK” jeligével várjuk.

Helyek XXIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű