www.cvonline.hu

Áru összekészítő

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1075008
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Multinacionális Megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Belső árumozgatás,
  • Megrendelt áruk összekészítése és elhelyezése a megadott irányelvek alapján,
  • A vonatkozó szabályok betartása,
  • Lejárati idők ellenőrzése

Elvárás:

  • 8 általános iskola végzettség,
  • Rugalmas hozzáállás a munkavégzésben és napi problémamegoldásban,
  • Pontos és precíz munkavégzés,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:

  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány,

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Azonnali munkába állás,
  • Versenyképes bérezés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, I. kerület

Szükséges dokumentumok:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya