www.cvonline.hu

Áru összekészítő

  • A hirdetés 567 napja lejárt

Munkára van szüksége? Mi segítünk!

Budakalászi multinacionális partnercégünk számára keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba, határozott időtartamra:

Áru összeállító

Feladatok:

  • Lista alapján egységrakományok képzése/bontása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Raktáron belül rakodás
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny!
  • Állóképesség
  • Pontosság

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Utazási támogatás
  • Multinacionális környezet
  • Tiszta munkahely

KÖLCSÖNÖS ELÉGEDETTSÉG ESETÉN A PARTNER SAJÁT ÁLLOMÁNYÁBA KERÜLHET, ILLETVE TOVÁBBI MUNKAAJÁNLATOKAT KAPHAT TŐLÜNK!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése-mail címre vagy érdeklődjön a 06/20-254-8411-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budakalász
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő