www.cvonline.hu

ÁRU ÖSSZEKÉSZÍTŐ RAKTÁROS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 788158

Papír, író és irodaszer nagykereskedelemmel foglalkozó, győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • megrendelőlap alapján áru összekészítése
  • raktári rend fenntartása
  • esetenként áru kiszállítása Győr-Moson-Sopron megye területén
Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen a munkavégzéshez
  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság
Előny:
  • papíráru ismeret
Amit kínálunk:
  • br. 128.400 Ft havibér
  • egyműszakos munkarend
  • próbaidő letelte után Cafeteria hozzájárulás
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Győr