www.cvonline.hu

Áru-összekészítő, raktáros

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1031455

Budaörsi partnercégünk számára munkatársakat keresünk azonnali munkakezdéssel az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • Termékek összekészítése, anyagmozgatása
  • Megrendelt áruk elhelyezése, polcok feltöltése
  • Lejárati idők ellenőrzése
  • Leltározási feladatok

Elvárások:
  • Alapfokú iskola végzettség (8 általános)
  • Fizikai terhelhetőség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (negatív tüdőszűrő lelettel)
  • Azonnali munkakezdés

Juttatások:
  • Fix alapbér
  • Teljes munkaidős beosztás
  • Stabil vállalati háttér
  • Bejelentett munkaviszony

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a feltüntetett e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budaörs

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest